İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Başkan Doç. Dr. Doğanay

Bolu Federasyonu’nun geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulu sonucunda Geredeli hemşehrimiz, başarılı bürokrat ve akademisyen Doç. Dr. Murat Doğanay federasyonun yeni başkanı oldu.

Ankara’da Bolu’yu temsil eden merkez ve ilçe derneklerinin bir araya gelmesiyle 2015 yılında kurulan Bolu Federasyonu’nun ikinci olağan genel kurulu geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Yapılan genel kurul sonucunda Geredeli hemşehrimiz, başarılı bürokrat ve akademisyen Doç. Dr. Murat Doğanay, tüm ilçe temsilcilerin desteğini alarak oy birliğiyle Bolu Federasyonu’nun yeni başkanı oldu.

Federasyonun kurucu başkanlığını yine bir Geredeli olan Yakup Evirgen yapmış, sonrasında Evirgen’den görevi devralan isim Milli Savunma Bakanlığı Tedarik Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Altıntaş olmuştu. Doç. Dr. Doğanay ise federasyonun 3. başkanı oldu.

İlk ziyaret Küpçü ve Aydın’a

Bolu Fedarasyonu’nun yeni yönetim kurulu ilk ziyaretini AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın’a yaptı.

Bolu Federasyonu Yönetimi TBMM Ziyareti

TBMM’de gerçekleşen ziyaret ile ilgili Doğanay’ın sosyal medya sayfasından yapılan paylaşımda, “Bolu Federasyonu olarak birlik ve beraberlik içinde, Bolumuza katkı sağlayacak faaliyetlerimizi, gerçekleştirmek istediklerimizi vekillerimizle paylaştık.” ifadelerini yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir