İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şafak İşaret Mi Aldı?

AK Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak istifa etti. Şafak’ın, AK Parti’nin “Gerede Belediye Başkan Adayı” olabileceği konuşuluyor.

Gerede siyasetinde sürpriz bir gelişme yaşandı. AK Parti Gerede İlçe Başkanı Ali Şafak istifa etti.

2014 yılında dönemin ilçe başkanı olan Mustafa Allar’ın aday adayı olmak için istifa etmesi sonrasında ilçe başkanı olan Şafak, 5 yıldır bu görevi sürüyordu.

“Bizden haber beklesinler” denilmişti!

Geçtiğimiz günlerde Star’da yer alan bir haberde, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın “Teşkilat mensuplarımız için ‘aday adaylığı’ diye bir süreç olmayacak. Doğrudan adaylık söz konusu olacaktır. Bu nedenle, teşkilatta adaylık düşünenler bizden haber beklesinler. Düşünülen isimler olduğunda kendisine iletilecektir. Geri kalan arkadaşlar işlerini yapmaya devam etsinler” dediğinin öğrenildiği yazılmıştı.

İlçe başkanlığı görevinden istifa eden Şafak’ın, henüz kesin olarak doğrulanmasa da genel merkezin işaretiyle bu kararı aldığı ve AK Parti’nin “Gerede Belediye Başkan Adayı” olacağı konuşuluyor.

Gerede Gerçek gece duyurmuştu!

geredegercek.com internet sitesi tarafından gece yapılan haberde, Şafak ile birlikte 7 teşkilattan istifa istendiği ve AK Parti Genel Merkezi’nin mevcut belediye başkanı yerine farklı bir aday ile yola devam edeceği iddiası yazılmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir