İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MHP’nin Gerede Adayı Belli Oldu

MHP’nin Gerede Belediye Başkan Adayı belli oldu. İstanbul’daki İcra Müdürlüğü görevinden istifa ederek aday adayı olan Ramazan Güler, partinin “Gerede Belediye Başkan Adayı” olarak açıklandı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin onayından geçen 15’i il olmak üzere 402 belediye başkan adayı daha açıklandı.

MHP Genel Başkan Yardımcı Sadir Durmaz tarafından yapılan yazılı açıklamayla partinin Gerede Belediye Başkan Adayı‘nın Ramazan Güler olduğu duyuruldu.

Aday adayı bolluğu yaşanmıştı

Bu dönem Ramazan Güler yanı sıra Dursun Muratdağı, Durmuş Ercimen, Abdullah Güler ve Metin Apaydın gibi isimler de Gerede Belediye Başkanlığı için aday adayı olmuş, partideki bu aday adayı bolluğu dikkat çekmişti.

Ramazan Güler kimdir?

  • 1961 yılında Bolu’nun Gerede ilçesine bağlı Karapazar köyünde doğdu.
  • İlkokul eğitimini köy okulunda tamamladıktan sonra Orta ve Lise eğitimi için Gerede’ye yerleşti.
  • 1983 yılında Gerede Adliyesi’nde memuriyet hayatına başladı. 7 yıllık görevden sonra aldığı İcra Müdürü unvanı ile birlikte Diyarbakır, Bolu/Mengen, Ankara, Kastamonu, Kocaeli ve İstanbul olmak üzere 35 yıl kamu görevinde bulundu.
  • 2018 yılında Gerede Belediye Başkanlığı’na aday adayı olabilmek için son görev yeri olan İstanbul İcra Müdürlüğü’nden istifa etti.
  • Kendisi adına açılan Facebook sayfasında, “1973 yılında Ülkü Ocakları ile tanıştı ve girdiği o kapıdan bir daha hiç çıkmadı. Ülkücü ve Geredeli kimliğinden asla ödün vermedi.” ifadeleri yer alıyor.
  • Önlisans ve Lisans düzeyinde 4 diplomaya sahip olduğu belirtilen Güler, evli ve 4 çocuk babasıdır.
MHP Gerede Belediye Başkan Adayı Ramazan Güler
Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir