İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kurucu Yönetim Belli Oldu

Gerede’de teşkilatlanmaya giden ve yerel seçimlerde büyük çıkış yapması beklenen Büyük Birlik Partisi’nin kurucu ilçe yönetiminde yer alan isimler belli oldu.

Uzun süredir Gerede’de teşkilatı bulunmayan Büyük Birlik Partisi Gerede’de teşkilatlandı. Cumhur İttifakı’nın da içerisinde yer alan partinin Gerede İlçe Başkanlığı’nın kurulacağı geçtiğimiz haftalarda kamuoyuna duyurulmuş ve geniş yankı uyandırmıştı.

Gerede’de yerel seçimlerde büyük çıkış yapması beklenen partinin kurucu ilçe yönetimi belli oldu. Konu konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Başkanı Yusuf Alyaprak, “Partimizin kurucu ilçe yönetimini oluşturduk. 8 kişiden oluşan kurucu yönetim kurulu üyelerimizle partimizin ilçe teşkilatının temelini atacak, ilçe kongremize hazırlanacağız. Şu anda çok büyük ilgi görüyoruz. Partimize üye olmak isteyen, görev almak isteyen birçok kişi var. Önümüzdeki günlerde yapacağımız kongrede geniş katılımlı bir yönetim kurulu oluşturacağız” diye konuştu.

Alyaprak ayrıca, yerel seçimlerde Gerede’yi liyakatli kadrolarla buluşturmak için toplumun farklı kesimlerinden vatanını, milletini ve memleketini seven kişilerin yer aldığı geniş bir istişare mekanizması oluşturacaklarını söyledi.

Partinin kurucu ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu: Yusuf Alyaprak, Eyüp Yalçın, Ramazan Soykan, Selami Şener, Nuri Özgür Özsağ, Hüseyin Akbulutlu, Nazif Erdoğan, İbrahim Akbulutlu.

Görev dağılımı bu hafta belli olacak

Partinin kurucu ilçe yönetim kurulunun görev dağılımı bu hafta belli olacak. Yusuf Alyaprak’ın ilçe başkanlığında oluşturan yönetimde yer alan Gerede yerel medyasının genç simalarından Eyüp Yalçın’ın ilçe başkan yardımcısı ve basın sözcüsü olması, yerel seçimlere hazırlık için de özel bir ekip oluşturulması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir