İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sorunları ve İstekleri Dinledi

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal köy ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerde köy halkıyla bir araya gelen Ünsal, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi, karşılıklı istişarelerde de bulunuldu.

Gerede Kaymakamlığı 2018 köy ziyaret ve teftiş programı kapsamında, Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal beraberinde daire amirleri ile köylerimizde yaşayan vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve dinlemek için köy ziyaret ve teftişlerini gerçekleştiriyor.

Kaymakam Ünsal, köy ziyaret ve teftişleri kapsamında, Kayıkiraz, Birinci Afşar, İkinciafşar, Külef, Zeyneller, Çalaman, Mukamlar, Güneydemirciler, Koçumlar, Çayörengüney, Çayören, Avşartarakçı, Yunuslar ve Ulaş köylerini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği köylerde köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Kaymakam Ünsal köylere yapılan hizmetleri yerinde inceledi. Köy halkıyla bir araya gelerek, vatandaşların sorun ve isteklerini dinleyen Kaymakam Ünsal karşılıklı istişarelerde de bulunuldu.

Kaymakam Ünsal, köy muhtarı ve köy halkının ihtiyaç ve sorunların giderilmesi konusunda ilgili daire amirlerine gerekli talimatları verdi. Vatandaşlar da Cengiz Ünsal’ın yakın ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir