İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir’de Gerede Tanıtılacak

Bu yıl 12.’si düzenlenecek olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne Gerede Belediyesi de katılacak. Fuarda turizmcilerin dikkatini Gerede’ye çekmeye yönelik tanıtım çalışmaları yapılacak.

Dünya ve ülke turizmini İzmir’de buluşturarak Türkiye’de her mevsim turizmin canlı tutulmasına katkı sağlamayı amaçlayan Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında 12’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

2017 yılında 36 ülkeden 1284 katılımcı ve 63 ülkeden 44 bin 589 ziyaretçi ile gerçekleşen Travel Turkey İzmir Fuarı, her yıl katılımcılarına sunduğu fırsatlar ile büyümeye ve dünya turizm sektöründe tanınmaya devam ediyor.

Yerli kurum ve kuruluşların yanı sıra yurt dışından da pek çok ülkenin doğal, kültürel ve tarihî zenginliklerini çeşitli ürün ve hizmetleriyle tanıtacakları fuarda Gerede Belediyesi’nin standı “A” salonunda yer alacak.

Gerede Belediyesi tarafından görevlendirilerecek personeller, Gerede için yeni hazırlanan tanıtım CD’lerinin yanı sıra Gerede’yi birçok yönüyle tanıtan özel broşürler hazırlayacak ve fuarda turizmcilerin dikkatini Gerede’ye çekmeye çalışacaklar.

Ayrıca, özel tasarımlı kutusuyla ikramlık şak şak helvasının da yer alacağı stantta Gerede keşi, deri halı ve deri tablolar, deri kemer, bakır el yapımı eşyalar da tanıtım için yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir