İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Hiçbir Zaman Koltuk Sevdam Olmamıştır!”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşen ve “Gerede Belediye Başkan Adayı” olabileceği konuşulan Ayhan Tabak’tan, hakkında çıkan haberlerle ile ilgili ilk açıklama geldi.

MHP Gerede Eski İlçe Başkanı Ayhan Tabak Salı günü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir görüşme gerçekleştirmiş ve bu görüşme Gerede’nin siyaset gündeminde üst sıralarda yerini almıştı.

Bahçeli ile Tabak arasında gerçekleşen bu görüşme kamuoyunda adaylık sinyali olarak yorumlanmış, yerel medyada haber olmuştu.

Ayhan Tabak’tan, hakkında çıkan haberlerle ilgili gece saatlerinde bir açıklama geldi. Tabak, Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, hiçbir zaman koltuk sevdasının olmadığını, partisine her zaman elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını belirtti.

Makam-mevki için değil, menfaat için değil, gerçekten Allah’ın rızasını, milletin duasını almak için aday olan herkesi takdir ettiğini de belirten Tabak, şu anda MHP’den aday adaylığı başvurusunda bulunan birbirinden değerli adayların olduğunu, kendisinin de sonuna kadar adayların arkasında olduğunu ifade etti.

O görüşmenin detaylarını açıklamadı

Tabak’ın açıklamasında Bahçeli ile yaptığı görüşmenin içeriğinden bahsetmemesi ise gözden kaçmadı.

Tabak’ın, şu anda Gerede’de ayrışmış bir görüntü veren partilileri yeniden bir araya getirebileceği, bu nedenle kendisinin “Belediye Başkan Adayı” veya “İl Genel Meclisi Üyesi Adayı” olarak gösterilebileceği konuşuluyor.

Tabak’ın açıklaması şöyle:

Çok kıymetli dostlarım, hakkımda yapılan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yapma geregi duydum.

Öncelikle bilinmesini isterim ki hiçbir zaman bir koltuk sevdam olmamıştır. Davama, partime herzaman elimden geldiğince verilen görevler doğrultusunda hizmet etmeye çalıştım.
Memleketime hizmet edene de parti gözetmeksizin destek olmaya çalışırım.
Gerede’me hizmet etmeye talip olan ama gerçekten, makam mevki için değil menfaat için değil gerçekten Allah’ın rızasını milletin duasını almak için aday olan herkesi takdir ederim.

Ve şu anda partimden aday adaylığında bulunan birbirinden değerli adaylarımız vardır
Ben de sonuna kadar adaylarımızın arkasındayım.

Saygılarımla
Ayhan Tabak


Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir