İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güler: Belediye Başkanı Dilenci Olmalı

Gerede yerel basınıyla bir araya geldiği kahvaltı programında konuşan MHP Gerede Belediye Başkan Adayı Ramazan Güler, belediye başkanının yatırım almak için çok ısrarcı olması gerektiğini belirterek, “Belediye başkanı dilenci olmalı” diye konuştu.

MHP Gerede Belediye Başkan Adayı Ramazan Güler, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gerede’de görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Güler ile birlikte MHP Gerede İlçe Başkanı Yüksel Sönmez, tabak esnaflarından Eşref Töngemen ve Bedrettin Erdem ile Harita Mühendisi Mehmet Özaslan’ın da hazır bulunduğu toplantıya, Gerede FM’den Yusuf Alyaprak, Gerede Medyatakip Gazetesi’nden Mehmet Çığrılı, Gerede Yenigün Gazetesi’nden Serkan Candan ve İlyas Koç katılırken, geredemerkez.com’u temsilen de Eyüp Yalçın katıldı

Sohbet havasında geçen programda konuşan MHP Gerede İlçe Başkanı Yüksel Sönmez, parti kararı gereği belediye ve il genel meclisi üyesi aday listelerini ayın 15’ine kadar hazırlayacaklarını söyledi. Sönmez, partinin ilçe teşkilatındaki dağılma iddialarıyla ilgili de “Bizim kimseye karşı bir kırgınlığımız yok” dedi.

Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutlayan Sönmez, “Bir basın mensubunun namusu yaptığı haberlerdir” diye konuştu.

MHP Gerede Belediye Başkan Adayı Ramazan Güler ise Gerede için hazırladıkları projeleri önümüzdeki günlerde yapacakları bir toplantıyla kamuoyuna duyuracaklarını söyledi.

Gerede’ye yatırım alma konusunda da konuşan Güler, “Oturduğunuz yerden yatırım gelecek diye beklerseniz gelmez” dedi ve belediye başkanının yatırım almak için çok ısrarcı olması gerektiğini belirterek, “Belediye başkanı dilenci olmalı” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir