İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerede Gönüllerde Özel Bir Yere Sahip

Yeni Bolu Valisi Ahmet Ümit Gerede’yi ziyaret etti. Ümit, Gerede’nin gönüllerde özel bir yere sahip olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan kararname ile Bursa Yıldırım Kaymakamlığı’ndan Bolu Valiliği’ne atanan Ahmet Ümit dün Gerede’yi ziyaret etti.

Gerede’de, kaymakamlık ve belediye başta olmak üzere birçok kurumu ziyaret eden Vali Ümit, esnaf ve vatandaşlarla görüşmeyi de ihmal etmedi.

Gerede’de bir kahvehaneye giderek vatandaşlarla görüşen Vali Ümit, bu ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Gerede ilçemizde kahvehanede vatandaşlarımızla hasbihal ettik, talep ve isteklerini dinledik. Doğasıyla, insanıyla, ekonomisiyle, ürettiği katma değeriyle ve geçmişiyle gönüllerde özel bir yere sahip olan ilçemizin muhterem insanlarına selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.” ifadelerini yer verdi.

“Genç ve enerjik başkan”

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret eden Vali Ümit’in bu ziyaretle ilgili sosyal medya paylaşımında Oda Başkanı Ersin Kaşka’dan “Genç ve enerjik başkan” olarak bahsetmesi de gözlerden kaçmadı. Vali Ümit o paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“Gerede Ticaret ve Sanayi Odamızı da ziyaret ederek genç ve enerjik başkanını tanıma fırsatı bulduk.Anlamlı projeleri ve Oda çalışmaları hakkında bilgiler aldık.”

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir