İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gerede Belli Değil Altındağ Bildik Gibi

AK Parti’nin Gerede adayı henüz belli olmazken Ankara Altındağ adayı olarak Geredeli Fatih Bildik ismi öne çıkmaya devam ediyor. Konuyla ilgili bugün yeni bir gelişme yaşandı.

Gerede’de çok sayıda isim 2019 yerel seçimlerinde “Gerede Belediye Başkan Adayı” olmak için AK Parti ve MHP’den aday adayı oldu. İlçede siyasi arenaya sonradan giren Büyük Birlik Partisi’nin ise 4 isimle adaylık için görüştüğü belirtiliyor. Gerede’deki siyasi atmosfer bu şekilde iken ve Cumhur İttifakı partilerinin Gerede’deki kesin adayları henüz belli olmazken, Başkent’ten yeni bir haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberde, AK Parti’nin “Altındağ Belediye Başkan Adayı”nın Geredeli hemşehrimiz Fatih Bildik olacağı, mevcut başkan Dörtdivanlı Veysel Tiryaki’nin ise Yenimahalle ilçesinden aday gösterileceği iddiasını gündeme getirmiştik.

gazeteyenimahalle.com tarafından bugün yayınlanan haberde, alınan son kulis bilgilerine göre,
AK Parti’nin “Altındağ Belediye Başkan Adayı”nın belirlenmesinin karar aşamasında olduğu ve Fatih Bildik’in adaylığının yakında açıklanmasının beklendiği belirtildi.

Gerede’nin Mürdükler köyü nüfusuna kayıtlı olan İşadamı Fatih Bildik, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a yakın isimlerden biri olarak biliniyor.

Fatih Bildik ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş
Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir