İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fikret Orman Bırakıyor! BJK Gerede Tesisleri Ne Olacak?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman istifa edeceğini açıkladı! İstifa açıklamasında Gerede’de yaptıklarına da değindi. Orman gittikten sonra Beşiktaş’ın Gerede yatırımlarının akıbetinin ne olacağı merak ediliyor.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman bugün yaptığı açıklamayla kulüp başkanlığını bırakacağını duyurdu. Son dakika haberi olarak duyurulan gelişmenin Gerede’ye etkileri merak ediliyor.

Beşiktaş kulübü geçtiğimiz yıllarda Esentepe Otel’i kiralamıştı. Uzun süre hizmete açılmadan boş kalan otel, kiralama işleminden yıllar sonra, bu sene Temmuz ayında yeniden hizmete girebildi. (Açılışı da bu ay yapıldı.)

Ayrıca kulübe Gerede Belediyesi tarafından Rumşah Yaylası’nda spor tesisi kurulması için piyasa değerinin çok altında bir bedelle arsa tahsisi de yapılmıştı. (Aradan yıllar geçmesine rağmen ilgili arsaya tesis yapımına hala başlanılmadı.)

Beşiktaş’ın Gerede’deki tüm bu yatırımları Fikret Orman’ın kulüp başkanlığı döneminde gerçekleşti. Orman ise bugün yaptığı bir açıklamayla görevini bırakacağını duyurdu.

İstifa açıklamasında kendi döneminde Beşiktaş’ın Gerede’ye yaptığı yatırımlara da kısaca değinen Orman’ın kulüp başkanlığını bırakmasının ardından yeni oluşacak yönetimin Gerede yatırımları konusunda nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir