İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “Cengiz Ünsal”

Gerede 15 Temmuz’u Unutmadı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla tüm yurtta olduğu gibi Gerede'de de çeşitli etkinlikler düzenlenerek, o gece hayatını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz anıldı.

Kaymakam Olay Yerinde

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal yangın çıkan Birinciafşar köyüne gitti. Olay yerini inceleyen Ünsal yangınzede Yılmaz ailesini de ziyaret ederek ailenin acil ihtiyaçlarının karşılanması için yetkililere talimat verdi.

Azami Gayreti Göstereceğiz!

Gerede Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi toplandı. Toplantıda konuşan Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, önümüzdeki çalışma sezonunda da birlik beraberlik içerisinde çalışarak sahip olunan çıtayı en yükseğe çıkartmak için azami gayreti göstereceklerini belirtti.

Devletin Vatandaşa Dokunan Sıcak Eli

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Muhtarlar için “Devletin vatandaşa dokunan sıcak eli ve vatandaşın ilk kapısı” diyen Ünsal, özverili çalışmalarından dolayı muhtarlara teşekkür ettiğini belirtti.

Sorunları ve İstekleri Dinledi

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal köy ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerde köy halkıyla bir araya gelen Ünsal, vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi, karşılıklı istişarelerde de bulunuldu.