İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enflasyonla Mücadeye Gerede’den Destek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na bir destek de Gerede’den geldi.

Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından “Türkiye Kazanacak” sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na bir destek de Gerede Ticaret ve Sanayi Odasından geldi.

Konuyla ilgili Gerede Ticaret ve Sanayi Odasının internet sitesinden yapılan açıklamada GTSO olarak Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programının desteklendiği ve meslek komiteleri, meclis ve yönetim kurulu başta olmak üzere üyelerle yoğun bir katılım için çalışacağı belirtildi.

GTSO’nun açıklaması şöyle:

Üyelerimize Çağrı,
Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı çerçevesinde indirim kampanyası düzenlenmiştir. Tüketici fiyat endeksi içerisinde bulunan 407 ürün ve hizmet içerisinden yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerin program dahilinde enflasyonla mücadele kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini 22 Ekim tarihine kadar odaya bildirmeleri halinde firma unvanının Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.
Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan programa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, “81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız.” açıklamasına binaen;
“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve Sayın Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, her zaman olduğu gibi bir kez daha tüm oda ve borsa camiasıyla birlikte büyük bir sorumluluk üstlenmiş, ‘Türk özel sektörü, devletimizle birlikte topyekûn birlik ve beraber sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır’ diyerek, odalarımız başta iş dünyasını göreve çağırmıştır. Bizler de Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ve Gerede iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerimize düşeni yapacak ve bu güveni boşa çıkartmayacağız. Devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
Etrafımızın ateş çemberi olduğu bu günlerde Gerede TSO ve Gerede iş dünyası olarak Enflasyonla Mücadele Programı’nı destekliyor, meslek komitelerimiz, meclis ve yönetim kurulumuz başta olmak üzere üyelerimizle yoğun bir katılım için çalışacağımızı da ifade ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir