İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emin Üstün vefat etti

Geredeli hayırsever iş adamı Abdurrahman Emin Üstün vefat etti. Üstün’ün cenazesi 28 Aralık 2019 Cumartesi günü ikindi namazını müteakip Marmara İlahiyat Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilecek.

Yüzbinlerce kişinin faize bulaşmadan gayrimenkul ve araç sahibi olduğu “El Birliği” sisteminin mucidi, Eminevim ve Eminotomotiv’in kurucusu, Osmanlı’nın son dönem alimlerinden Hacı Emin Efendi’nin ve Gerede’de “Koca Müftü” olarak bilinen Ahmed Kemaleddin Üstün’ün torunu Geredeli hemşehrimiz, hayırsever iş adamı Abdurrahman Emin Üstün, geçirdiği kalp krizi sonucu Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Üstün’ün cenazesi, yarın (28 Aralık 2019 Cumartesi günü) ikindi namazını müteakip Üsküdar Marmara İlahiyat Fakültesi Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilecek.

Belediye tarafından yapılan duyuruda, cenazeye gitmek isteyenler için yarın (28 Aralık 2019 Cumartesi günü) saat 09.00’da Gerede Cumhuriyet Meydanı’ndan araç kaldırılacağı bildirildi.

GeredeMerkez.com olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir