İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bizzat gidiyor, bizzat görüşüyor

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ın köylere yönelik ziyaretleri devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde takip eden Ünsal, vatandaşlarla da bizzat görüşerek isteklerini dinliyor.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’ın kamuoyu tarafından takdir toplayan köy ziyaretleri devam ediyor. Köylerle yapılan çalışmaları bizzat giderek yerinde inceleyen Kaymakam Ünsal, vatandaşlarla da kendisi görüşerek sorunları ve çözüm yollarını yerinde tespit ediyor.
Kasım ayı içerisinde çok sayıda köy ziyareti yapan Ünsal, geçtiğimiz haftayı da boş geçmedi.

“Köylerde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun”

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Korkmaz ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Osman Kalem ile birlikte köy yollarında yapılan birinci ve ikinci kat asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal - Köy Ziyaretleri

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ünsal, köylerde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Ünsal’ın açıklaması şöyle: “Kaymakamlığımızın ilçemiz köylerindeki çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Köylerimizde 2019 yılı itibariyle 8 km I. Kat sathi asfaltlama ve 14 km II. Kat sathi asfaltlama olmak üzere toplam 22 km asfaltlama çalışmasını tamamladık. Köylerde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Yapılan işler ile köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecek. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Cami ve köy konağı inşaatlarını inceledi

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal - Köy Ziyaretleri

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, Dursunfakı, Mangallar ve Zeyneller köylerine de giderek burada devam eden cami ve köy konağı inşaatlarında incelemelerde bulundu.
İnşaat alanını gezen Ünsal, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Her türlü desteği vermeye devam edeceğiz”

Gerede Jandarma Komutanı Hüseyin Bağdu ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Kartaloğlu ile birlikte Ibrıcak köyüne giderek Ibrıcak Coşkun Arda İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Ünsal, Okul Müdürü Ebru Sirkeci’den okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette Köy Muhtarı Dursun Avcı da hazır bulundu.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal - Köy Okulu Ziyareti

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Ünsal, “Güçlü yarınlara ancak eğitimli genç nesiller ile ulaşabiliriz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim ve öğretim kalitesini üst düzeye çıkartmak için tüm imkânlarımızı seferber ederek, her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

(Kaynak: Gerede Merkez Gazetesi / Sayı 2 / 29 Kasım 2019)

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir