İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Azami Gayreti Göstereceğiz!

Gerede Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi toplandı. Toplantıda konuşan Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, önümüzdeki çalışma sezonunda da birlik beraberlik içerisinde çalışarak sahip olunan çıtayı en yükseğe çıkartmak için azami gayreti göstereceklerini belirtti.

Gerede İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Birlik Meclisi Ekim dönemi olağan toplantısı, Cuma günü İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarlarının katılımı ile Gerede Müftülüğünün Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda 2018 faaliyet raporu okundu. Ardından 2019 yılı çalışma programı ve bütçe tasarısı konuları hakkında bilgilendirme yapıldı. Genel kurul gündem maddeleri okunarak Birlik Meclisinin onayına sunularak oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda bir konuşma yaparak köylere yapılan hizmetleri anlatan Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal,
“2018 yılında elimizdeki tüm mevcut imkânları seferber ederek çok verimli bir çalışma sezonu geçirdik. Öncelikle 2018 yılında 23 köyümüzün içme suyu ile ilgili sorununu giderdik. 16 köyümüzde ve mahallelerinde 31 ünite kanalizasyon hattı ve fosseptik çalışması yaptık. Ayrıca, muhtelif köy yollarımızda 2,1 Km Sıcak asfalt, 30 Km II. Kat asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Yine ilçemize bağlı köylerimizde 65.000 M2 kilitli parke taşı çalışmamız devam etmektedir. Ayrıca 300 Adet Konteyner alımı yapılarak çöp toplama işine başlandı.” ifadelerini kullandı.
Ünsal ayrıca, “Önümüzdeki çalışma sezonunda da tüm imkânlarımızı seferber ederek birlik beraberlik içerisinde çalışarak sahip olunan çıtayı en yükseğe çıkartmak için azami gayreti göstereceğiz.” diyerek çalışmaların devam edeceğinin sinyalini de verirken toplantıya katılan ve desteklerini esirgemeyen il genel meclisi üyeleri ve muhtarlara da teşekkür ettiğini belirtti.

Gerede Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım Gökdaş da Kaymakam Ünsal’a Gerede’ye verdiği hizmetlerden dolayı plaket takdim ederek, teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir