İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Altındağ’da Geredeli Fatih Sesleri

AK Parti’nin Ankara “Altındağ Belediye Başkan Adayı”nın Geredeli Fatih Bildik olacağı belirtiliyor.

Ankara’nın en çok Geredelinin yaşadığı ilçesi olarak bilinen Altındağ’da Fatih Bildik sesleri yükseliyor. Şu anda AK Parti’den Altındağ Belediye Meclisi Üyesi olan Geredeli Fatih Bildik, Altındağ Belediye Başkanlığı için aday adayı olmuştu. Ankara haberleri üzerine yayın yapan bir internet sitesinde AK Parti’nin “Altındağ Belediye Başkan Adayı”nın Fatih Bildik olacağı, mevcut başkan Dörtdivanlı Veysel Tiryaki’nin ise Yenimahalle ilçesinden aday gösterileceği iddia edildi.

İşadamı olan Fatih Bildik’in Gerede’nin Mürdükler köyü nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Geredeliler Derneği başarılar dilemişti

Ankara’da faaliyet gösteren Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği bu ayki yönetim kurulu toplantısında Fatih Bildik’i ağırlamış ve derneğin sosyal medya hesabından yayınlanan açıklamada kendisine başarılar dilenmişti.

Yine dernek tarafından yapılan açıklamada, “Ankara’da tek bir sms ile 17.800 üyemize ulaştığımız, sosyal medyada ise yüzbinlerce ulaşabilen bir sistem ağımız mevcuttur” denilerek yerel seçimde birlik çağrısında bulunulmuştu.

Fotoğraftakiler soldan sağa: Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Altındağ Belediye Başkan A. Adayı Fatih Bildik
Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir