İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Allar: Gerede’de pozitif vaka yok

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Belediye Meclis Üyelerini arayarak Gerede’de koronavirüse (covid-19) karşı uygulanan tedbirler ve mevcut durum hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Allar görüşmede en çok merak edilen konu hakkında da konuştu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, bugün Belediye Meclis Üyelerini telefonla arayarak gündemle alakalı bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Gerede’de yeni tip koronavirüse (covid-19) karşı alınan tedbirler,  mevcut durum ve öneriler hakkında yapılan telefon görüşmesinde Belediye Başkanı Allar, Belediye Meclis Üyelerine bilgilendirmelerde bulundu ve Belediye Meclis Üyelerinin önerilerini dinledi.

Belediye Meclis Üyeleriyle yaptığı telefon görüşmesinde, en çok merak edilen “Gerede’de koronovirüs vakası var mı?” sorusuna da cevap veren Başkan Allar, Gerede’de şu anda tespit edilmiş pozitif koronavirüs (covid-19) vakasının olmadığını söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gerede Belediye Meclisi BBP Grup Başkanı Eyüp Yalçın, görüşmede Belediye Başkanı Allar tarafından kendilerine, Gerede’de yeni tip koronavirüse karşı alınan tedbirler ve mevcut durum hakkında bilgilendirmelerde bulunulduğunu, kendilerinin de önerilerini sunduklarını belirtti.

Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu (31 Mart 2020)
Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir