İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acılı Anneden Allar’a Tepki!

Dayıoğlu Mahallesi’nde oğluna ekip aracı çarpan ve bu kaza sonrasında oğlunun beyin ölümü gerçekleşen Sevgi Akyıldırım, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın sosyal medya paylaşımına tepki gösterdi. Akyıldırım, oğlunun geçirdiği kazayı hatırlattı. Kazanın yaşandığı yolda kaldırım yoktu…

Son günlerde Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar döneminde yapılan asfalt ve kilit parke çalışmalarının yerel medya ve sosyal medyada paylaşılması gözden kaçmazken, oğluna kaldırım olmayan yolda ekip aracı çarpan acılı anne Allar’a kaldırım tepkisi gösterdi.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın, Bahçelievler Mahallesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını duyurduğu sosyal medya paylaşımın altına, geçtiğimiz haftalarda kendisine ve oğluna kaldırım olmayan yolda ekip aracı çarpan ve bu kaza sonrasında oğlunun beyin ölümü gerçekleşen Sevgi Akyıldırım’dan tepki yorumu geldi.

Allar: Kafadan iş yapmayız sen rahat ol

Allar’ın ilgili paylaşımına önce, Bahçelievler Mahallesi’ndeki kaldırım eksikliğine ve bu nedenle oluşan güvenlik zaafiyetine vurgu yapan bir vatandaşın yorumu geldi. Allar ise bu yoruma, “İlçemizde yapılaşmasını tamamlayan her cadde ve sokakta kaldırımımız mevcuttur. Bahçelievler Mahallemizide önce çamurdan kurtaralım diye asfaltladık. Kafadan iş yapmayız sen rahat ol” diye cevap verdi.

Allar ile Mehmet Alpar arasında sosyal medya üzerinde gerçekleşen bu diyaloğa daha sonra acılı anne Sevgi Akyıldırım da dahil oldu. Akyıldrım, “Bize ne oldu. Şu an 21 gündür oğlum yoğun bakımda Dayıoğlu Mahallesi’nde kaldırım kalmadı yolun kenarından giderken trafik polisi getirdi” diyerek Belediye Başkanı Allar’ın, kazanın kamera görüntülerini izlemesini istedi.

İşte O Paylaşım ve Tepki Yorumları


Olay Nasıl Yaşanmıştı

Geçtiğimiz haftalarda Dayıoğlu Mahallesi’nde yaşanan olayda, kaldırım olmayan yolda yürüyen Sevgi Akyıldırım ve küçük oğlu Ömer Faruk Akyıldırım’a, bir kovalamaca esnasında şüpheli aracın solundan geçmeye çalışan ekip aracı çarpmış ve bu kaza sonrasında küçük Ömer Faruk ağır yaranmıştı. Küçük Ömer Faruk’un yapılan tüm müdahalelere rağmen beyin ölümü gerçekleşmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir